Apie Radau.lt

Radau.lt yra jaunas darbo paieškos tinklapis, kuris teikia nemokamas paslaugas tiek darbo ieškantiems, tiek darbą siūlantiems.
Pagalvojote, "nemokama?". Ar šiais laikais dar kas nors yra nemokamo? Mes atsakome - taip, galime Jus užtikrinti, jog sistema veikia be jokių užslėptų mokesčių ar papildomų registracijų(išskyrus darbaviams). Kolkas galime teikti nemokamas paslaugas, bet visi žino, jog be papildomo finansavimo projektą išlaikyti būtų neįmanoma, tad nuolatos ieškome partnerių bei rėmėjų.

Koks yra mūsų pranašumas? Kitaip tariant, kodėl Jūs turėtumėte rinktis mus, o ne konkurentus?
Visų pirma, mūsų paieškos variklis yra sukurtas būtent Jums. Pagal Jūsų užklausą, mes atrinksime tinkamiausius darbo pasiūlymus, kurie bus detaliai atvaizduoti paieškos rezultatų puslapyje. Sistema buvo sukurta nereikalinga-išmesta principu, taip taupant laiką skirtą darbo paieškai. Nesupratote? Paaiškinam: Jums nereiks blaškytis tarp keliasdešimt spalvotų mygtukų, nuorodų, reklamų ar nereikalingų funkcijų.
Antras punktas, kodėl Jūs turėtumėt rinktis mus - sistemos patogumas. Ar kada nutiko taip, kad neįsiminėte darbo pasiūlymo adreso? Jei ne, ar lengva buvo įsiminti tuos griozdiškus adresus(http://www...lt/viewoffer.php?id=235414621)? Pas mus viskas kitaip, jei norite apsvarstyti pasiūlymą, tiesiog spauskite išsaugoti ir kitą kartą, pasiūlymą galėsite rasti Išsaugoti pasiūlymai skiltyje. Pamiršote? Ne bėda, spauskite Peržiūrėti pasiūlymai ir rasite visus peržiūrėtus pasiūlymus per paskutinius metus. Atsibodo kiekvieną kartą įvedinėti paieškos raktažodį ir filtruoti paiešką neradus tinkamo darbo? Spauskite išsaugoti paiešką ir ji bus išsaugota Išsaugotos paieškos skiltyje.
Trečias - Jūs neišleisite nė cento mūsų darbo paieškos tinklapyje.

Koks yra mūsų tikslas? Mūsų tikslas yra suvesti visus galimus darbdavius su visais galimais darbuotojais, taip mažinant nedarbingumą Lietuvoje. Girdėjau, sakote neįmanoma? Prieš 200 metų interneto ryšys buvo neįmanomas, bet kaip dabar skaitote šią skiltį?


» Esate fizinis asmuo ir ieškote darbo?
» Atstovaujate įmonei ir neesate užsiregistravę?
Apie Radau.lt | Mūsų tikslas | Įmonėms | Siūlo darbą | Kontaktai Darbo kodeksas

Įmonės siūlo darbą šiuose miestuose:

» Darbas Vilniuje     » Darbas Kaune     » Darbas Klaipėdoje     » Darbas Šiauliuose
» Darbas Alytuje     » Darbas Utenoje     » Darbas Palangoje     » Darbas užsienyje

Negyvenate nei viename iš šių miestų? Spauskite čia ir sužinokite kas siūlo darbą Jūsų mieste.