Anoniminė

Personalo atrankų specialistas

gautas 2019 Aug 23
Pasibaigė pasiūlymo galiojimo laikas arba pasiūlymas buvo panaikintas!
PareigosSkaitykite pasiūlymą
ĮmonėAnoniminė
MiestasVilnius
Pasiūlymas
Apie darbą
Personalo paieška ir atranka (darbo skelbimai, kandidatų pritraukimas, interviu, pristatymas klientams);
Laikino įdarbinimo projektų vystymas ir koordinavimas;
Dokumentacijos, susijusios su laikinų darbuotojų, įdarbinimu/atleidimu, ruošimas.
Bendravimas/susitikimai su esamais klientais dėl atrankos eigos;

Mūsų reikalavimai
Darbo patirtis su personalu – ne mažesnė nei 1 m. (privalumas)
Patirtis su laikinojo įdarbinimo projektais – didelis privalumas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai ;
Gebėjimas lanksčiai reaguoti į nestandartines ir greitai besikeičiančias situacijas;
Aukštas atsakomybės ir savarankiškumo lygmuo;

Mes siūlome
Dinamišką, atsakingą ir įdomų darbą;
Stabiliai mokamą atlygį nuo 700-1000 Eur neto (priklausomai nuo turimų kompetencijų)
Asmeninį bei profesinį augimą;
Visas reikalingas darbo priemones;
Kvalifikacijos kėlimo seminarus.

NurodymaiSusisiekite [email protected]
Apie Radau.lt | Mūsų tikslas | Įmonėms | Siūlo darbą | Kontaktai Darbo kodeksas

Įmonės siūlo darbą šiuose miestuose:

» Darbas Vilniuje     » Darbas Kaune     » Darbas Klaipėdoje     » Darbas Šiauliuose
» Darbas Alytuje     » Darbas Utenoje     » Darbas Palangoje     » Darbas užsienyje

Negyvenate nei viename iš šių miestų? Spauskite čia ir sužinokite kas siūlo darbą Jūsų mieste.