Anoniminė

Gamybos vadovas(-ė)

gautas 2020 Jul 01
Pasibaigė pasiūlymo galiojimo laikas arba pasiūlymas buvo panaikintas!
PareigosSkaitykite pasiūlymą
ĮmonėAnoniminė
MiestasVilnius
Pasiūlymas
Apie darbą
La Petite Alice ieškome iniciatyvaus (-ios) gamybos vadovo (-ės) lininių drabužių gamybos procesui organizuoti ir prižiūrėti.
Pagrindinės darbo atsakomybės:
Gamybos proceso nuosekli kontrolė ir priežiūra.
Žaliavų kontrolė ir jų užsakymo planavimas.
Užsakymų vykdymo užtikrinimas ir kontrolė.
Gamybos optimizavimas, gamybos procesų tobulinimas bei bendros tvarkos užtikrinimas.

Mūsų reikalavimai
Mums būtini jūsų:
Iniciatyvumas
Gamybos procesų organizavimo patirtis
Komandos valdymo įgūdžiai
Geros anglų kalbos žinios
MS Excel ir kitų programų įgūdžiai informacijos tvarkymui
Kruopštumas, reiklumas ir ypatingas dėmesys tvarkai

Mes siūlome
Mes siūlome
Galimybę dirbti maloniame kolektyve labai greitai augančioje įmonėje, su dideliu potencialu augti kartu.
Atlyginimas
nuo 1000 eur atskaičius mokesčius, priklausomai nuo patirties. Tikimės kad augsite kartu su mumis, tad atlyginimas augs ir įmonei augant bei sudėtingėjant gamybos procesams, priklausomai nuo rezultatų.
Jei jus domina mados pasaulis, jei džiaugiatės galėdami prisidėti prie tvaresnių gamybos procesų, lauksime jūsų CV ir trumpo (iki pusės puslapio) motyvacinio laiško adresu [email protected]

Nurodymai
Apie Radau.lt | Mūsų tikslas | Įmonėms | Siūlo darbą | Kontaktai Darbo kodeksas

Įmonės siūlo darbą šiuose miestuose:

» Darbas Vilniuje     » Darbas Kaune     » Darbas Klaipėdoje     » Darbas Šiauliuose
» Darbas Alytuje     » Darbas Utenoje     » Darbas Palangoje     » Darbas užsienyje

Negyvenate nei viename iš šių miestų? Spauskite čia ir sužinokite kas siūlo darbą Jūsų mieste.