Anoniminė

Autošaltkalvio - mechaniko darbas švedijoje

gautas 2019 Jan 21
Pasibaigė pasiūlymo galiojimo laikas arba pasiūlymas buvo panaikintas!
PareigosSkaitykite pasiūlymą
ĮmonėAnoniminė
MiestasVisi miestai
Pasiūlymas
Apie darbą
Ieškome patyrusių autošaltkalvių - mechanikų dirbti autorizuotame autobusų servise Švedijoje (Stockholmas). Darbas komandiruotėse Švedijoje - 4 savaitės, po to 2 savaitės laisvos.
Darbo pobūdis : miesto, tarpmiestinio ir turistinio tipo autobusų garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, važiuoklės, stabdžių, oro sistemų remontas, agregatų keitimas, smulkūs elektros darbai bei diagnostika.

Mūsų reikalavimai

Turite profesinį ar aukštesnį techninį išsilavinimą, patirties remontuojant sunkujį transportą ir autobusus, esate geras šios srities specialistas ir norite toliau tobulėti, galite susikalbėti angliškai, šis darbas kaip tik jums.

Mes siūlome
Siūlome geras darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą nuo 3000 Eur atskaičius visus mokesčius (į rankas) ir priedus, apgyvendinimą komandiruotės metu Švedijoje, socialines garantijas.
CV siųskite el.paštu arba tiesiog skambinkite tel. +370 636 41567

NurodymaiSusisiekite [email protected]
Apie Radau.lt | Mūsų tikslas | Įmonėms | Siūlo darbą | Kontaktai Darbo kodeksas

Įmonės siūlo darbą šiuose miestuose:

» Darbas Vilniuje     » Darbas Kaune     » Darbas Klaipėdoje     » Darbas Šiauliuose
» Darbas Alytuje     » Darbas Utenoje     » Darbas Palangoje     » Darbas užsienyje

Negyvenate nei viename iš šių miestų? Spauskite čia ir sužinokite kas siūlo darbą Jūsų mieste.